Вентилятор осьовий

Вентилятор осьовий
Вентилятор осьовий
Вентилятор осьовий
Модель: ОВ Виробник: Дельтафан Наявність: На складі

Вентилятори призначені для облаштування прийнятних мікрокліматичних умов у приміщенні, зокрема на тваринницьких фермах в процесі житедіяльності тварин постійно виділяються в значній кількості водяна пара, вуглекислий газ, аміак, сірководень та інші речовини, надлишкова кількість яких негативно впливає на стан здоров'я і продуктивність тварин. Температура також важливий фактор: за низьких значень зростає споживання корму, значна частина якого їде на підтримку температури організму; коли ж температура більше норми, виникає тепловий стрес - апетит тварини зменшується, розхід води збільшується. Уникнути цих негативних факторів і зберегти високу продуктивність дозволяє облаштування вентиляції як головного чинника комплексу заходів для створення сприятливого мікроклімату у тваринницькому приміщенні.

В залежності від типу вентиляції у приміщенні, використовуються різні типи вентиляторів: стінові, тунельні, шахтні. Ці вентилятори стійкі до хімічних речовин і не вимагають обслуговування. Двигуни використовуються асинхронні, одно- або трьохфазні, мають ступінь захисту IP 44, IP 55, IP 56 або IP 66, що захищає їх від пилу та води. Діаметр вентиляторів від 355 до 900мм.

Стандартні вентилятори не обладнані пристроями управління та регулювання. Швидкість обертання осьових вентиляторів, обладнаних однофазними двигунами, може регулюватися безперервно шляхом використання регуляторів швидкості обертання, а трифазні - за допомогою перетворювача частот (інвертора).

Написати відгук

Теги: вентиляція, мікроклімат, вентилятор в Хмельницькому, купити вентилятор в Хмельницькому, вентиляція корівника, вентиляція свинарника

Оплата і доставка

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

  • самовивіз
  • Нова Пошта

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

  • Безготівковий розрахунок
  • Готівкою

ГАРАНТІЯ:

  • Гарантія надається на 12 місяців, починаючи з моменту поставки товару.