• У кошику порожньо!

UA EN

Розділювач стійломісць (бугель)

Розділювач стійломісць (бугель)
Розділювач стійломісць (бугель)
Розділювач стійломісць (бугель)
Розділювач стійломісць (бугель)
Розділювач стійломісць (бугель)
Модель: БСУ Виробник: Євро Деталь Наявність: На складі
Колір: Сріблястий (гарячецинкований) Країна виробник: Україна

Система безприв'язного утримання полягає у вільному вигулі при годівлі і відпочинку, причому переважну частину доби тварини проводять у стійлі. Саме тому важливо правильно облаштувати зону відпочинку, враховуючи технологічні вимоги і анатомічні особливості тварини. Зробити це можна за допомогою системи бугелів (розділювачів), яка складається з самих бугелів, стійок, стяжних і обмежуючих труб та комплекта спеціальних кріплень. Розташовуються стійла в один або два ряди.

Для різних вікових груп використовуються розділювачі певної конфігурації та розмірів, також нами розроблено декілька варіантів бугелів, які використовуються на молочно-товарних фермах в залежності від технологічних потреб і конструктивних особливостей приміщення.

Виготовляються бугеля з чорного металу, для захисту від корозії покриваються шаром гарячого цинку, завдяки чому значно подовжується термін експлуатації  - до 10 років і більше.

Написати відгук

Теги: бугель, розділювач на безприв'язь, зона відпочинку корови, стійлове для безприв'язі, відгороджене стійло, стійло для худоби, вільне утримання, стійла на вільному утриманні

Оплата і доставка

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

  • самовивіз
  • Нова Пошта

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

  • Безготівковий розрахунок
  • Готівкою

ГАРАНТІЯ:

  • Гарантія надається на 12 місяців, починаючи з моменту поставки товару.