Хвіртки і огородження скотопрогонів для ВРХ

Хвіртки і огородження скотопрогонів для ВРХ
Хвіртки і огородження скотопрогонів для ВРХ
Хвіртки і огородження скотопрогонів для ВРХ
Хвіртки і огородження скотопрогонів для ВРХ
Модель: ХОСП Виробник: Євро Деталь Наявність: На складі

При безприв'язному утриманні потрібно утримувати тварин в відведених межах, при цьому необхідно забезпечити можливість їх перегону за потреби та проходу до доїльної зали і назад. Для цього облаштовують огородження скотопрогонів з хвіртками, які монтуються на опорні стійки. Це обладнання має витримувати досить значні навантаження, які можуть виникнути при контакті з твариною, маса якої досягає 700кг, тому виготовляється з товстостінного чорного металу (труба або квадрат) розмірами від 60мм і більше з подальшим покриттям гарячим цинкуванням для підвищення стійкості до агресивного середовища і суттєвого збільшення терміну експлуатації.

Хвіртки можуть бути одно- та двосторонніми, перекривають пройоми до 6м (за потреби і більше). Для зручності монтажу, відкриття і закриття хвіртки робляться телескопічними, тобто можуть перекривати не фіксований розмір, а певний діапазон.

 

Написати відгук

Теги: телескопічна хвіртка, телескопічні ворота, огородження скотопрогонів, купити хвіртку для корівника, огородження в корівник, забори для корів, хвіртки і ворота для корівника, огорожа проходів, купити хвіртку в Хмельницькому, купити огорожу в Хмельницькому, виготовлення телескопічних хвірток, перекриття проходів для корів

Оплата і доставка

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

  • самовивіз
  • Нова Пошта

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

  • Безготівковий розрахунок
  • Готівкою

ГАРАНТІЯ:

  • Гарантія надається на 12 місяців, починаючи з моменту поставки товару.