ДРАКСИН 100 МЛ

Модель: Д Наявність: На складі

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

Драксин - антибактеріальний лікарський засіб у формі розчину для ін'єкцій, що містить як діючу речовину 100 мг/мл тулатроміцину та допоміжні речовини: монотіогліцерол і воду. Лікарський засіб на вигляд представляє прозорий безбарвний розчин. Випускають у скляних флаконах по 100 мл, закриті гумовими пробками та обкатані алюмінієвими ковпачками.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Тулатроміцин – напівсинтетичний антибіотик групи макролідів. Макроліди являють собою бактеріостатичні антибіотики, які пригнічують біосинтез білків завдяки селективному зв'язуванню з бактеріальною рибосомальною РНК. Тулатроміцин має активність in vitro щодо Mannheimia (Pasteurella) haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophilus somnus і Mycoplasma bovis, а також Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida і Mycoplasma hyopneumoniae - бактерій, бактерій, бактерій. Тулатроміцин швидко резорбується та повільно виводиться з організму. Максимальна концентрація препарату в крові реєструється через 30 хвилин після введення. Виводиться препарат нирками.

Драксин за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007).

ПОКАЗАННЯ

З лікувальною метою Драксин призначається при бактеріальних інфекціях органів дихання у великої рогатої худоби, що викликаються Mannheimia (Pasteurella) haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophilus somnus та Mycoplasma bovis, чутливими до тулатроміцину.
Для лікування інфекційного кератоконьюктивіту великої рогатої худоби, що викликається Moraxella bovis та Neisseria spp.
З лікувальною метою свиням при інфекціях органів дихання, що викликаються Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis та Mycoplasma hyopneumoniae, чутливими до тулатроміцину.

З лікувально-профілактичною метою при респіраторних хворобах бактеріальної етіології у великої рогатої худоби та свиней у неблагополучних із захворювання господарствах при виявленні хворих тварин.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Драксин застосовується одноразово підшкірно в дозі 1 мл на 40 кг живої маси.

При призначенні великої рогатої худоби, маса якої перевищує 300 кг, дозу розділяють таким чином, щоб об'єм, що вводиться в одну точку, не перевищував 7.5 мл. При лікуванні свиней, маса яких перевищує 80 кг, дозу розділяють таким чином, щоб вводити в те саме місце не більше 2 мл.

ПОБІЧНА ДІЯ

У рекомендованих дозах немає.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Драксин не слід змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами, не рекомендується призначати одночасно з іншими макролідами чи лінкозамідами.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Забій великої рогатої худоби на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 30 діб, а м'ясо в місці введення препарату можна використовувати не раніше, ніж через 55 діб після останнього застосування препарату. Якщо забій тварин виробляють раніше, ніж через 64 ​​дні після останнього застосування препарату, печінку та нирки утилізують.Після 64 днів печінку та нирки тварин можна використовувати в їжу без обмежень. Забороняється застосовувати препарат для корів, від яких одержують молоко для харчових цілей. Не застосовувати у тільних корів або теличок, від яких планують отримувати молоко для харчових цілей протягом 2 місяців до очікуваного терміну готелю.
 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Список Б. У сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 5°С до 25°С. Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання – 3 роки з дня виготовлення. Після розтину флакона препарат слід використовувати протягом 30 днів. Драксин не можна застосовувати після закінчення терміну придатності.

Написати відгук

Оплата і доставка

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

  • самовивіз
  • Нова Пошта

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

  • Безготівковий розрахунок
  • Готівкою

ГАРАНТІЯ:

  • Гарантія надається на 12 місяців, починаючи з моменту поставки товару.